Kniha návštěv

Datum: 30.05.2013

Vložil: Terezka.B.

Titulek: tábor 2013

TETO S KÝM JSEM VE DRUŽSTVU??????

Odpovědět

—————

Datum: 31.05.2013

Vložil: Iva

Titulek: Re: tábor 2013

HA HA HA!!!! Vždyť Terezko dobře víš, že Ti to nepovím.

Odpovědět

—————

Datum: 04.11.2012

Vložil: Iva

Titulek: Potáborovka


Ahoj Leni, jménem všech vedoucích moc děkuji. Jsme rádi, že Anetka a Robinek byli spokojení.
Je pravda, že když jsem v sobotu ráno viděla zamračenou oblohu a slyšela jasnou předpověď celodenního deště, tak mě mírně zamrazilo v zádech a očekávala jsem, že nejpozději do oběda zůstane z chaty jen kůlnička na dříví. Děti se však ukázaly jako bezvadná parta a nakonec jsme si užili i tento deštivý den bez ztrát na majetku.
Už teď se samozřejmě těšíme na letní tábor, ale mezitím nás čekají i jiné akce. V listopadu bychom se rádi vypravili na jednodenní výlet a v prosinci plánujeme společné zdobení perníčků apod.

Odpovědět

—————

Datum: 28.10.2012

Vložil: Lenka Pl

Titulek: Potáborovka

Chci poděkovat všem co se podíleli na akci "Potáborovka". Anetka dojela nadšená, vyprávěla (pokud jí to hlas dovolil) kolik skvělých her a akcí jste stlihli zvládnout a Robinek, který váhal se zúčastnit, neboť ze začátku se mu moc nechtělo, ale měl strach že by o něco přišel a záviděl by Anetce, se nechal přesvědčit a na prodloužený víkend odjel a nelitoval. Vrátil se spokojený (trochu naštvaný, že u nás není sníh), ale nadšený s tím, že příště jede zas. Takže ještě jednou velké dík, za obětavost a trpělivost.

Odpovědět

—————

Kontakt

Turistický a tábornický oddíl dětí a mládeže

Iva Jelínková, Veronika Janečková

720 669 968